کرج،خیابان بهشتی،ابتدای کسری،پلاک۹ (مشاهده کروکی)

لیزر موهای زائد کرج

لیزر موهای زائد کرج – لیزر مو کرج  یکی از بهترین روش های برای از بین بردن و ریشه کنی موهای زائد به شمار می رود ، کسانی که از این روش استفاده کرده اند بسیار راضی می باشند. لیزر کرج مفیدترین روش برای از بین بردن موهای زائد بوده که می تواند علاوه بر رفع مو های ناحیه های مختلف باعث کاهش یا حتی رفع تیرگی پوست شما شود.

تحقیقات پزشکی ثابت کرده است که زنان و دختران جوان و میانسال برای رفع موهای زائد خود از تیغ استفاده میکنند . آیا می دانید استفاده از تیغ برای از بین بردن موهای خود چه خطرات و چه ضرر های برای پوست شما دارد ؟ استفاده از این رویش می تواند باعث بروز قرمزی ، زخم ، افزایش عفونت های پوست و زگیل تناسلی شود. استفاده از لیزر میتواند پوست شما را شاداب کرده و همچنین شما در کمترین زمان نتیجه را ببینید. علاوه بر آن دیگر مو های زیرپوستی نخواهید داشت و تیرگی پوست شما تا حد بسیار زیادی از بین خواهد رفت.

تعداد جلسات لیزر موهای زائد کرج

رفع موهای زائد با یکی از بهترین و موفق‌ترین دستگاه‌های سال 2017 دنیا با تکنولوژی سیستم TEC TOUCH سیستم خنک کننده لمسی که پروسه انجام لیزر با این دستگاه بسیار بدون درد بوده و بدون تحریک اپیدرم فولیکول مو را هدف گرفته و رشد مو را به سرعت و طی همان جلسه متوقف می‌کند.

تعداد جلسات لیزر موهای زائد کرج برای هر فرد ممکن است متفاوت باشد که برای لیزر مو زائد در نظر گرفته میشود ، به این نکته هم شما باید توجه داشته باشید که پاسخگویی در هر فرد به لیزر و نتیجه گرفتن از آن متفاوت می باشد. همچنین به طور کل باید بدانید که چرخه رشد موهای زائد در هر فرد و بدن متفاوت است به ایت دلیل مدت زمان برای هر شخص ممکن است متفاوت باشد.

تعداد جلسات مورد نیاز برای کسب اثربخشی رضایت‌مند با این دستگاه به صورت میانگین 8 جلسه می‌باشد. البته ممکن است تعداد این جلسات در بعضی افراد کمتر یا بیشتر شود. در این مجموعه برای مراجعه کنندگان مشاوره حضوری رایگان با پزشکان در نظر گرفته شده است.

قیمت لیزر کرج

اول اینکه ممکن است در مراکز مختلف، دستگاه‌های متفاوتی برای لیزر موهای زائد به کار برده شوند. دوم اینکه اگر دستگاه‌های یکسانی در 2 مرکز به شما خدماتی ارائه می‌داد و یکی از آنها، ارزان‌تر از دیگری بود، باید به این مساله شک کنید. متاسفانه این روزها بیشتر آرایشگاه‌ها و باشگاه‌های ورزشی، اقدام به تبلیغ با قیمتی پایین‌تر از کلینیک‌ها می‌کنند. این مراکز، دنبال کسب سود بیشتر هستند و علاوه بر به خطر انداختن سلامت شما، تعداد شات یا میزان انرژی را کمتر از حالت عادی در نظر می‌گیرند.

نکات قبل از لیزر کرج

یک ماه قبل از لیزر کرج از برنزه کردن پوست خودتان با هر روشی خود داری کنید.

بین 6 الی 8 هفته قبل از لیزر پوست خود را به هیچ عنوان وکس یا اپیلاسیون نکنید.

یک یا دو روز قبل از انجام دادن لیزر موهای زائد پوست خود را اصلاح کنید.

روزی که برای لیزر کرج مراجعه میکنید پوست شما باید از هر نوع مرطوب کننده و لوسیون پاک شده باشد.

برای کاهش درد به درخواست مراجعین برای اطمینان بیشتر 45 دقیقه قبل از انجام لیزر از کرم بی حسی موضعی هم استفاده میشود.

تاثیر رنگ پوست در لیزر مو کرج

سوال بسیاری از کاربران این بوده که آیا در لیزر موهای زائد رنگ پوست هم روشن میشود و تاثیری دارد یا خیر. همانطور که میدانید دستگاه های لیزر موهای زائد کرج با جذب کردن رنگدانه های مو رشد آنها را متوقف می کند و در آخر نیز آنها از بین خواهند رفت . افرادی که پوست تیره ای دارند و قصد لیزر کردن را دارند قبل از اقدام به همچین کاری باید با پزشک خود در این باره مشورت کنند. افرادی که دارای پوست روشن هستند ، بهترین افراد برای انجام لیزر می باشند ، به طوری که هر شخصی با هر نوع رنگ پوستی می تواند برای از بین بردن موهای زائد خود از این لیزر استفاده کند و هیچ محدودیتی در این باره وجود ندارد.

لیزر موهای زائد کرج

مزیت لیزر موهای زائد کرج

بعد از گذراندن جلسات لیزر درمانی موهای زائد به طور کامل از بین خواهد رفت.

از شکاف ها موهای زیر پوستی فولیکول های ضخیم بریدگی و علائم تیغ نجات خواهد یافت.

پوست شما را شاداب تر و روشن تر میکند.

در مقایسه با دیگر روش ها بسیار آسان و سریع نتیجه خواهد داد.

همچنین رشد موهای زائد شما را به طور دائم به تاخیر می اندازد.

نکات قابل توجه بعد از گذراندن جلسات لیزر مو کرج

بعد از انجام لیزر مو اصلا نباید به موهای زاید کاری داشته باشید ، زیرا ممکن به فولیکول مو صدمه بزنید و روند رشد موهای زائد دچار مشکل شوند.

طبق برنامه ريزي پزشك خود براي ليزر مراجعه كنيد و در تصميم متخصص خود وقفه ايجاد نكنيد.

افراد ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند و هر برنامه ای که پزشک برای لیزر مو داده است بهترین راه برای آن فرد می باشد.

عوارض لیزر مو کرج چیست ؟

اگر چه روشهای درمانی که با لیزر انجام می شوند اغلب بدون ریسک هستند با این حال ممکن است برخی عوارض را هم به دنبال داشته باشد که باید به آنها توجه کنیم
استفاده از لیزر برای رفع موهای زائد شامل مقداری گرما برای سوزاندن مو است که امکان دارد باعث سوختگی پوست در برخی افراد شوند ، سوختگی حاصل از لیزر اغلب در افرادی که دارای پوست تیره دارند رخ میدهد. در بیشتر موارد سوختی ها خفیف است .

خارش پوست که عارضه جانبی طبیعی می باشد.

پوست به مدت چند روز پس از درمان قرمز میشود.

سوزن سوزن شدن و بي حسي در اطراف منطقه تحت درمان از شايع ترين عوارض جانبی بود است.

درمان موهای زائد با لیزر میتواند به پوسته پوسته شدن در اطراف محل تحت درمان شود.

کبودی خفیف نیز ممکن است روی پوست های بسیار حساس رخ دهد که این عوارض در مدت زمان بسیار کمی از بین می روند.

لیزر مو کرج برای چه کسانی مناسب نمی باشد

اگر موهای زائد شما به دلیل هورمونی بود آن رشد می کند باید بدانید که هیچ لیزر و روشی تاثیری بر آن ندارد و ابتدا باید به فکر درمان هورمون های پلی کیستیک خود باشید.
البته این موضوع را باید در نظر بگیرید که این افراد می توانند لیزر کنند اما فقط در شرایطی که دارویی برای رفع این مشکل هورمونی مصرف کنند.

لیزر موهای زائد کرج SOPRSNO ICE DIODE

لیزر پر توان 810 نانومتر محصول کمپانی ALMA LASER آمریکا دارای یکی از قدرتمندترین ماژول‌های دایود و سیستم خنک کننده و هدایت نور SOPRANO ICE فولیکول مو را هدف گرفته و در کوتاه‌ترین زمان ممکن رشد مو را متوقف می‌کند. یکی از مزایای اصلی این دستگاه که آن را نسبت به دیگر لیزرها متمایز می‌سازد، تکنولوژی ماژول مربعی آن می‌باشد که قدرت نفوذ بالاتر و اثر بخشی بیشتری را رقم می‌زند.

تعداد بالای شات برای هر ناحیه و عدم احساس درد در هنگام لیزر موهای زاِئد از دیگر مزایای لیزر ALMA SOPRANO می‌باشد.