کرج،خیابان بهشتی،ابتدای کسری،پلاک۹ (مشاهده کروکی)

پاکسازی صورت

میکرودرمی (میکرودرم ابریژن)

عمل اصلی دستگاه میکرودرم ابریژن برای پاکسازی صورت برداشتن بافت‌های شاخی و مرده‌ی پوست صورت، گردن و اندام است. آلاینده‌های موجود در کرم‌های مختلف با کیفیت‌های متفاوت، آلودگی هوا، یو وی اشعه آفتاب و مراقبت ناصحیح در سنین مختلف موجب انباشت بافت‌های مرده و مشکلاتی همچون کک و مک، لک، بزرگ شدن منافذ پوست، تیرگی پوست، آفتاب سوختگی و … خواهد شد.
کک و مک، لکه‌های پوستی و چین و چروک‌های کم عمق در همه انواع اصلی پوست مثل چرب، خشک، مختلط و معمولی وجود دارد که نیازمند میکرودرم ابریژن است.
وجود منافذ بزرگ پوست در پوست‌های چرب شایع بوده که میکرودرمی اثر چشمگیری روی کاهش اندازه منافذ و بهبود آن دارد. همچنین جوش‌های زیرپوستی و سطحی در انواع پوست چرب و مختلط شایع بوده که می‌توان از این روش کمک شایانی گرفت.
پوست‌های خشک مستعد چین و چروک‌های ظریف بوده که میکرودرم ابریژن به دلیل افزایش گردش خون و تحریک ساخت کلاژن و الاستین باعث بهبود آن می‌گردد.
پوست‌های معمولی و مختلط نیز به درجاتی هر یک بخشی از مشکلات رایج پوست چرب و خشک را دارا بوده که بنابر این همه‌ی انواع پوست به نوبه خود می‌توانند از اثرات چشمگیر، موثر و ارزان میکرودرمی استفاده کنند.